Parkavimo-sistema.lt logotipas

Kawasaki Z750 (2008) Sulieti teplau stabdziai, amortizatoriai, ir kt darbai

Kawasaki Z750

Dirbtuvėse Kawasaki Z750, 2008 metų gamybos. Oranžinis, tikrai retos spalvos, na bent jau pas mus retokai tokios spalvos mtocikalai atavažiuoja. Kaip bebūtų jam reikalingas remontas, neveikiantys priekiniai amortizatoriai.

 

Taip pat sudile ir stabdžių diskai, sulietos amortizatorių teplu stabdžių kaladėlės. Žodžiu - darbų, begalė, laiko viską atlikti kaip visada mažoka. 

Darbus pradėjome nuo garso sklindancio, kaip iš pradžių atrodė iš variklio. Panagrinėjus paaiškėjo, kad variklis čia ne prie ko, kaltininkas yra duslintuvas. Užviriniom itrukusia tvirtinimo auselę, grasų kurie kėlė įtarimą nebeliko. Toliau pakeitėm priekinius stabdžių diskus, senieji buvo labai stipriai sudilę, su jais važiuoti būtų buvę paprasčiausiai nebesaugu. Toliau kibome i amortizatoriu atlapus, jie ... užsispyrę, ir, kaip čia pasakius, nevisai tokie kokie turėtų būti šiame motocikle. Tiketina, kad buvo daužtas, ar kaip nors kitaip sugadintas motociklo priekis, ir patingėta paieškoti kuo pakeisti viską. Taip paėmė ir sudeto tai kas pasitaikė po ranka. Amortizatoriai skirtingi, kitaip sakant kairės puses turi tik su spyruokles aprkovos reguliavimu, o dešinė turi būti su "rebound" reguliatorium, bei spyruokles aprkrovos reguliavimu. Sudėti du amortizatoriai kurie turi tik spyruokles "preload" reguliavima, negana to vienas iš jų dar ir sugadintą plunksną. Taigi savininkas sužvejoja trūkstamas dalis amortizatoriams, remontuojame, ir visos bedos su amortizatoriais išsisprendžia.

Taip pat siam motociklui valome stabdžių sistemą, keičiame kaladėles, gazo trosus, nes stringa ir rankenele pati negrįžta į pradinę padėtį, aptvarkome elektros instaliaciją, bei atliekame isiurbimo skelnžių sinchronizaciją.

 

Peržiūrėjote video? Kilo klausimas? Rašykite jį komentaruose po video  YouTube. Na o mes pasistengisme kad jis būtų atsakytas.

 

Ačiū, visiems žiurejusiems. Spauskite SBSCRIBE YouTube kanale, tai tikrai prideda motyvacijos.  

 

instagram.com/motoremontas

www.motoday.lt 

Karolis

 

Dirbtuviu Kronikos - 2008 Kawasaki Z750 amortizatoriai, duslintuvas, stabdziai ir sinchronizacija

Dirbtuviu Kronikos - 2008 Kawasaki Z750 amortizatoriai, duslintuvas, stabdziai ir sinchronizacija

 

Žymės: keitimas, , riebokšliai, sinchronizavimas, kawasaki, motoremontas.lt, motoday.lt, z750, stabdziu remotnas

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt