Parkavimo-sistema.lt logotipas

Kawasaki ZX6R karbiuratorių valymas, Z750 šakių remontas

Karbiuratoriai

Kaip ir kiekvienais metais pavasarį neišvengimai padaugėja ir visokių pusiau veikiančių arba visiskai užkimštų karbiuratorių. 

 Na o mūsų darbas tinkamai juos išardyti, išvalyti, surinkti ir sureguliuoti.

Dažniausiai karbiuratoriai būna seni ir neprižiūrėti, tai yra per žiema paliktas kuras be jokiu kuro stabilizatorių, arba tiesiog nei karto per ziema motociklas nėra užkuriamas. Mūsų nuomone motociklą su karbiuratoriais žiemos metu reikia uzvesti bent 2-3 kartus per mėnesį, ir leisti sušilti varikliui iki darbinės temperatūros. 

Teisingai prižiūrint, jokiu bėdų su užsikimšimu tikrai neturėsite, aišku net ir pati geriausia priežiūra visiškai nesaugo nuo karbiuratorių senėjimo, na o senas daiktas yra senas, tada jau tik restauracija padeda. Tiesa, sinchronizaciją daryti teks bet kokiu atveju, kadangi dylant varikliui keičiasi per sklendes ir įsiurbiamo oro kiekis. Atlikus sinchronizaciją yra sulyginamas i variklį patenkančio oro kiekis per uždarytas isiurbimo sklendes, tokiu būdu variklis pirmame trečdalyje sūkių dirba maksimaliai svelniai, taip pat tai įtakoja ir kuro sąnaudas.

 

instagram.com/motoremontas

www.motoday.lt 

Karolis

 

Kawasaki ZX6R karbiuratoriu valymas, Z750 sakiu remontas

Žymės: motociklas, valymas, kawasaki, motoremontas.lt, motoday.lt, kawasakizx6r, karbiuratoriu valymas, karbiuratorius, z750, amortizatoriai

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt