Parkavimo-sistema.lt logotipas

Karbiuratorių valymas ir sinchronizavimas

Karbiuratorius viduje

Kada reikia valyti, o kada sinchronizuoti?

Nereikia spręsti apie knyga iš jos viršelio. Panaši taisyklė galioja ir čia. Ne visada karbiuratoriams reikia valymo iš vidaus, jeigu jie purvini iš išorės. Žinoma, švarūs gražesni! Sinchronizavimas – tai vienas svarbiausių pagerinimo būdų, kad motociklo variklio darbas būtų „gražus“. Nesvarbu, kiek kilometrų nuriedėjote.

Tai atliekama motociklams, kurie turi daugiau nei vieną karbiuratorių. Specialaus prietaiso pagalba sulyginamas oro kiekis patenkantis į cilindrą.

Tas padeda užtikrinti tolygų variklio darbą, mažesnes kuro sąnaudas dirbant laisvąja eiga, ir tolygų įsibėgėjimą. Dėl to taip pat būna lengviau užvesti motociklą. Kartu atsiranda malonus variklio „murkimas“. Sinchronizavimą rekomenduojame atlikti, kai variklis netolygiai dirba laisvąja eiga arba negalima tolygiai važiuoti mažesnėmis apsukomis ir pan. 

Ar tikrai reikia sinchronizuoti, pasakysime tik po apžiūros atvykus pas mus.

Nereikia skubėti valyti motociklo karbiuratoriaus. Visada pirmiausia patartina atlikti sinchronizavimą. Ir tik tada, jeigu nepavyksta gauti norimo rezultato, galima imtis karbiuratorių valymo. Bendra taisyklė: nereikia „kišti nagų“ ten, kur viskas puikiai veikia. Geriau nei buvo iš gamyklos nepadarysite! Užtat prieš ardydami patys gerai pagalvokite, ar tikrai reikia. 

Karbiuratorių valymą dažniausiai atliekame po ilgalaikio stovėjimo neužvedus. Karbiuratoriuose renkasi drėgmė, bei išgaruoja kuras, per ilgą laiką pradeda susidaryti kristalai, kurie savo ruožtu užkemša kuro kanalus. 

Karbiuratorių simptomai gali būti šie: darbas laisvąja eiga be priekaištų, tačiau trūksta galios įsibėgėti. Galia atsiranda tik pasukus greičio rankenėlę daugiau kaip 50 proc, arba labai stipriai suprastėjęs darbas laisvąja eiga.

Užjaučiame, jei susitaikėte su karbiuratoriaus bėdomis. Juk malonumas važinėti motociklu prapuola, kai tenka sunkiai „dirbti“, kad motociklas važiuotų taip, kaip norite! 

Prasto karbiuratorių darbo simptomų yra ir daugiau. Todėl siūlytume pirmiausia atvykti pas mus apžiūrai. Užmesime akį, patarsime, pateiksime rekomendacijas.

Karolis

Žymės: motociklas, valymas, sinchronizavimas, karbiuratoriai

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt