Parkavimo-sistema.lt logotipas

Motociklo stabdžiai: telefonu nesuremontuosi!

Kawasaki

Visada patarsime, tačiau taisyti motociklo stabdžius geriausia patikėti tiems, kas turi ilgalaikės patirties

Sveiki, 

Dažnai iš savo klientų išgirstame klausimų, kaip geriau suremontuoti vieną ar kitą motociklo gedimą. Visada pritariame nuoširdžiam šeimininko susidomėjimui savo transporto priemone, todėl norintiems suremontuoti motociklą patiems visada kuo galėdami padedame ir palaikome. Jeigu manote, kad jums pakanka įgūdžių ir žinių, tai rekomenduojame taip ir daryti. Jeigu manote, kad jums trūksta žinių, visada galite mums parašyti el. laišką. Būtinai radę laisvą minutėlę atsakysime į jums rūpimus klausimus.

Būtent taip ir padarė Irmantas, susidūręs su motociklo stabdžių problema.

Jis papasakojo, kad važiuojant motociklu kartais pradėdavo strigti stabdžiai, tačiau išleidus truputį stabdžių skysčio stabdžiai vėl pradėdavo veikti normaliai. Norėdamas galutinai pašalinti problemą jis išvalė stabdžių sistemą, pakeitė skystį, patikrino žarneles. Ir taip keletą kartų nes stabdžių stigimas vėl atsinaujindavo. Galiausiai net keletą kartų perrinkęs pagrindinį stabdžių cilindriuką tikėjosi, kad problema išnyko. Pabandymui pavažinėjus po miestą stabdžiai, atrodė, veikia klusniai. Deja, bėdos atsinaujino atliekant bandymą už miesto, kur galima važiuoti didesniu greičiu. Kaip tik čia ir pakišo koją... „sutaisyti“ stabdžiai. Važiuojant dideliu greičiu užsiblokavo priekinis ratas. Prie visko dar pridėjus šalikelėje pasitaikiusį pavasarinį smėlį motociklas kartu su vairuotoju atsidūrė ant šono.

Kodėl laiku nepastebėta, kad stabdžiai pradėjo patys stabdyti? Atsakymas: dėl didesnio greičio arba motociklui greitėjant pajusti, kad stabdžiai gali neveikti, labai sunku. Dažniausiai, kaip ir šiuo atveju, kada supranti, kad kažkas ne taip, jau būna per vėlu. Geresnės ar blogesnės pasekmės garantuotos.

Irmantui šis eismo įvykis baigėsi labai laimingai. Nuostoliai nedideli. Galų gale tai tik motociklas. Vairuotojas irgi sveikas gyvas. Gal tik šiek tiek apkultas. Tik šiek tiek...  dėl geros motociklininko aprangos, šalmo, pirštinių ir netingėjimo net ir trumpam išvažiuojant apsirengti visa motociklininko apranga.

Ką mes manome apie šią laimingai pasibaigusią istoriją?

Nepaisant to, kad Irmantas yra gabus, turi teorinių žinių bei praktinių įgūdžių, ir gali susiremontuoti beveik viską, ką reikia, pats, šį kartą pagalį į ratus įkišo ilgalaikės praktikos trūkumas. Bent jau laikinai stabdžių problema taip ir liko neišspręsta. Kadangi motociklą Irmantas pirko neseniai, tai, mūsų nuomone, čia buvo pasidarbavę „auksarankiai“. Norėdami sėkmingai parduoti motociklą jie veikiausiai jį surinko iš dalių, kurias turėjo po ranka, nepaisydami jų kokybės ir suderinamumo. Kad tik pigiau atsieitų paruošti motociklą pardavimui. Skaudžios pasekmės jiems tikrai nerūpėjo.

Karolis

Žymės: motociklas, avarija, stadbziai, skystis

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt