Parkavimo-sistema.lt logotipas

Turėjome progą padirbėti prie motociklo duslintuvo išvaizdos

Duslintuvas

Tokia proga pasitaiko pakankamai retai. Dažniausiai tenka darbuotis taisant išorėje nematomas, tačiau svarbias vidines motociklo dalis. Taigi šį kartą trumpai apie motociklo duslintuvo alkūnės apvyniojimą.

Galima skirtingai vertinti nuo aukštos išmetimo sistemos temperatūros mėlynuojančios „alkūnės“ išvaizdą. Vieniems patinka, kitiems – ne. Mūsų nuomone, tai skonio reikalas.

Šiam motociklui atlikome keletą svarbių „cafe racer“ stiliaus perdarymo elementų. Vienas iš jų – duslintuvo „alkūnės“ apvyniojimas temperatūrai atsparia stiklo audinio juosta. 

Kaip atrodė iš pirmo žvilgsnio, darbelis nesudėtingas. Pradiniu vertinimu turėjome sugaišti daugiausia 20–30 minučių, ir baigta. Tačiau pradėję dirbti supratome, kad taip greitai, kaip norėtume, neišeis. 

Čia labai svarbu išlaikyti vienodą įtempimą, kad juosta labai gerai priglustų. Būtų kuo mažesnė tikimybė, kad važinėjant juosta gali atsilaisvinti. Visiškai užbaigti vieną „alkūnę“ prireikė daugiau nei dviejų valandų. Tačiau esame įsitikinę – pavyko puikiai.

Karolis

Žymės: motociklas, cafe racer, duslintuvas, stiklo audinys

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt