Parkavimo-sistema.lt logotipas

Motociklo galinės lempos, numerio laikiklio ir posūkių montavimas

Sėdynė

Tęsiant temą apie „cafe racer“ stiliaus motociklus reikėtų paminėti, kad išskirtinis tokio stiliaus motociklų bruožas – galinė dalis. Įskaitant sėdynę ir lempas. Žinoma, motociklo sėdynės mums perdarinėti neteko, tačiau, reikia pripažinti, kažkieno ji buvo perdaryta puikiai. Užtat mes padirbėjome perdarydami galinę lempą ir posūkių žibintus.

Nuėmus originalų galinį sparną, ant kurio viskas buvo pritvirtinta, liko nemaža skylė po sėdyne. Taigi pagaminome mini posparnį. Jis šiek tiek gelbės nuo smėlio ir vandens patekimo po pačia sėdyne. Posparnis taip pat pasitarnavo ir posūkių tvirtinimui. Iš aliuminio juostelių pagaminome naujus tvirtinimo elementus. 

Turėjome iš anksto paruoštą motociklo galinę lempą kartu su numerio laikikliu, kurią beliko pritvirtinti. Šiam tikslui specialiai padarėme prie buvusių galinio sparno tvirtinimo taškų tvirtinamą lempos laikiklį. Kur įmanoma, stengėmės išnaudoti jau esamus tvirtinimo taškus. Tai svarbu. Nusprendus atstatyti motociklo gamyklinę būklę tą padaryti bus visai paprasta. Neliks jokių papildomų, bendrą vaizdą gadinančių nereikalingų skylių. 

Šią idėją, kaip turi atrodyti motociklo galinė dalis, mums smulkiai išdėstytė pats motociklo savininkas. Jis taip pat užsakė perdarymui reikalingas dalis. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau mums patiems ne visada lieka laiko rūpintis nestandartinių detalių paieškomis ar užsakymais. Naujas dalis su pristatymu užsakome iš www.motoday.lt, motociklų aksesuarais bei jų dalimis prekiaujančios internetinės parduotuvės, kurios darbuotojai pasirūpina naujų motociklo dalių pristatymu mums tiesiai į rankas.

Karolis

Žymės: motociklas, cafe racer, lempa, stop, triumph, boneville

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt