Parkavimo-sistema.lt logotipas

Motociklo žvakių keitimas

Kodėl jas reikia keisti, kaip dažnai ir kas įskaičiuota

Motociklo žvakės uždega oro ir kuro mišinį. Nuo jų priklauso motociklo galia ir ekonomiškumas. Net ir į tokias smulkmenas nereikėtų žvelgti pro pirštus.

Pirmasis požymis, kad žvakių keitimo laikas jau atėjo, yra sėkmingai nuriedėti 7–10 tūkst. km., tačiau tai dar nereiškia, kad reikia pirkti žvakes ir jas keisti. Pirmiausia patikrinkime, kokia jų būsena. Galbūt užteks tik atstatyti tarpelį tokį koks turėtų būti.

 Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į:

  • netolygų variklio darbą
  • „pokšėjimą“ iš duslintuvo
  • „čiaudėjimą“
  • galios netekimą prie žemų apsukų

Tai tik keletas požymių perspėjančių, kad reikia keisti žvakes, tačiau nepamirškime, kad nė vienas iš šių požymių negarantuoja, jog užteks tik pakeisti žvakes. Dažniausiai bloga būna tik viena žvakė, tačiau rasti kuri iš jų yra gana sudėtinga. Visada rekomenduojame konsultuotis su specialistais. Aklas keitimas atmeta problemą, tačiau sudaro papildomų išlaidų kuriu galbūt ir pavyktų išvengti. 

Keičiant žvakes dažniausiai reikia nuimti kuro baką, oro filtrą, dar keletą kokių nors plastikinių detalių. Todėl rekomenduojame keičiant žvakes tu pačiu taip pat pakeisti oro filtrą, jeigu jis, kaip sakoma, yra „pakeliui“.

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt