Parkavimo-sistema.lt logotipas

Variklio tepalo ir filtro keitimas

 Plačiau apie tepalo bei tepalo filtro keitimą

Teplų bei filtrų visada turime vietoje, todėl nerekomenduojame sukti galvos dėl šių dalykų. Paliekate motociklą, pasiimate su pakeistais tepalais. Nereikia vežiotis jokių buteliukų, ar filtrų, tuo pačiu ir išvengiame neteisingo pirkinio. Taip pat pasirūpiname tinkamu naudotų teplų utilizavimu, kad bent iš motociklininkų puses ežerai ir upeliai nebūtų užteršti. Kitaip sakant viskas jūsų patogumui.

 

 Variklio tepalai 

Turime tiek pilnai sintetinių, tiek pusiau sintetinių tepalų. Parenkame juos pagal motociklą, variklio būklę, važiavimo ypatumus.

Naudojame šių gamintojų produkciją

  • MOTUL (5100 bei 7100)
  • Repsol

Tepalo Filtrai

Deja motociklams apart originalių filtrų galima gauti tik HI-FLO filtru. Kadangi jie populiariausi, juos ir rekomenduojame.

Papildomi darbai keičiant teplaus

Keičiant teplaus, apžiūrime aplink esančius mazgus. Aptikus kokius nors gedimus, būtinai juos pašaliname, arba bent jau įspėjame, kad reikalingas  rimtesnis remontas. Radus skysčių prasisunkimą toje vietoje, kur jo tikrai neturėtų būti, pasistengsime nustatyti iš kur gi jis ten sunkiasi??? Nepilnai prisuktas sąvaržas ir laisvus varžtelius būtinai prisuksime taip kaip jie ir turėtų būti prisukti.

Kainos:

  • Jeigu prie tepalo filtro galima prieiti nenuėmus plastmasių ( Suzuki "Bandit", Honda Hornet): Motul 5100 + filtras + keitimas + tinkamas senų tepalų utilizavimas + varinė poveržlė = 35 eur.

  • Atsižvelgiant į plastmasių reikalingų nuimti plastmasių kiekį: Motul 5100 + filtras + keitimas + tinkamas senų tepalų utilizavimas + nauja varinė poveržlė = 40-45 eur.

  • Jeigu prie tepalo filtro galima prieiti nenuėmus plastmasių ( Suzuki "Bandit", Honda Hornet): Motul 7100 + filtras + keitimas + tinkamas senų tepalų utilizavimas + varinė poveržlė = 50 eur.

  • Atsižvelgiant į plastmasių reikalingų nuimti plastmasių kiekįMotul 5100 + filtras + keitimas + tinkamas senų tepalų utilizavimas + varinė poveržlė = 55-60eur.

ATSAKINGAS MOTOCIKLŲ REMONTAS

 

Parkavimo sistemos

Saugi parkavimo sistema

Parkavimo-sistema.lt

GPRS sekimas

GPRS sekimo įranga

Saugusauto.lt

Nuotolinis užvedimas

Nuotolinis užvedimas

Saugusauto.lt